Wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce „KARIERA” -> APLIKUJ.

Współpracujemy również z największymi portalami rekrutacyjnymi w Polsce, dlatego nasze ogłoszenia znajdziesz między innymi na stronie pracuj.pl.

Naszym pracownikom staramy się umożliwić rozwój osobisty i dostęp do narzędzi szkoleniowych.

Ofertę szkoleń oraz indywidualne ścieżki rozwoju planujemy strategicznie, z uwzględnieniem zarówno celów biznesowych firmy, jak i indywidualnych potrzeb naszych pracowników.

Rozwój pracowników w PPG wspieramy poprzez:

  • Szkolenia, tzw. twarde i miękkie,
  • System planowania celów i rozwoju,
  • Wewnętrzną platformę e-learningową People Development Center,
  • Finansowanie studiów podyplomowych,
  • Finansowanie nauki języków obcych (kursy grupowe i indywidualne),
  • Programy rozwojowe dla talentów,
  • Program mentoringu i coaching.

Spotkania, dzięki którym pracownicy mają okazję zbudować sieć profesjonalnych kontaktów oraz poszerzyć wiedzę o biznesie. Przykładem jest tu organizowane cyklicznie Forum Młodych Profesjonalistów.

Jesteśmy dużą, międzynarodową firmą z wieloma zagranicznym oddziałami na świecie, dlatego nasi specjaliści bardzo często pracują w multinarodowych zespołach. Wraz
z rozwojem Twojej kariery w PPG, może pojawić się propozycja pracy poza Polską.
Wynagrodzenie nowo zatrudnionego pracownika zależy od stanowiska, na jakie prowadzona była rekrutacja. Każde ze stanowisk pracy jest przypisane do kategorii zaszeregowania
i ma zdefiniowane widełki płacowe, które określają zakres płac możliwych na danym stanowisku. Wysokość pensji jest również uzależniona od doświadczenia, wiedzy eksperckiej
i umiejętności, jakie kandydat wnosi do naszej firmy. W PPG regularnie prowadzimy analizę poziomu wynagrodzeń naszych pracowników w porównaniu z płacami oferowanymi na rynku. Polityka płacowa PPG zakłada budowanie konkurencyjnych pakietów wynagrodzeń na tle firm, z którymi się porównujemy oraz lokalizacji, w których działamy.

Proces przyznawania podwyżek w PPG odbywa się co roku. Wszyscy pracownicy otrzymują tzw. podwyżki inflacyjne rekompensujące część utraconej siły nabywczej związanej z inflacją. Co więcej, specjaliści, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki pracy, mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenia finansowe. Podwyżka stałego wynagrodzenia przyznawana jest także w chwili otrzymania awansu lub rozszerzenia obowiązków.

* Twój strój powinien dodawać Ci pewności siebie i być do Ciebie dopasowany.

Ubiór nie powinien wzbudzać kontrowersji czy nadmiernego zainteresowania. Twój strój powinien podkreślać kompetencje i doświadczenie zawodowe, a nie atrakcyjność.

Ubiór powinien być dostosowany do sytuacji (np. podczas spotkań z klientami obowiązuje formalny strój biznesowy).

Nie zalecamy wyboru bardzo krótkich spódnic lub spodni, dużych dekoltów czy klapek.

Ważne jest zachowanie zasad ogólnej schludności – pracownik powinien mieć czyste włosy, paznokcie, buty, itp.

Aplikuj

Przeszukaj aktualne oferty pracy.

WIĘCEJ +