Home PPG w Polsce
PODZIEL SIĘ
PPG w Polsce
tlo_aktu
Automotive Refinish

Siedziba tej jednostki mieści się w Warszawie. Oddział zajmuje się sprzedażą lakierów do renowacji pojazdów, a także farb do lekkich konstrukcji przemysłowych. Produkty Automotive Refinish to wynik osiemdziesięcioletniego doświadczenia w tworzeniu powłok samochodowych. To także innowacyjne technologie i systemy lakiernicze dla przemysłu, transportu komercyjnego oraz renowacji samochodów osobowych.

Automotive Refinish dysponuje Nowoczesnym Centrum Szkoleniowym, które umożli- wia podnoszenie kwalifikacji zawodowych około tysiącu kursantom rocznie. Prow- adzone są tam warsztaty techniczne oraz produktowe. To, co wyróżnia jednostkę, to także własne, nowoczesne laboratorium badawczo-rozwojowe. Warszawski Refinish jest dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem, biorącym udział w wielu w projektach edukacyjnych. Jednym z nich jest patronat nad kształceniem zawodowym w dziedzinie lakiernictwa.

Z pasji do renowacji samochodów osobowych zrodziły się takie produkty jak: Nexa Autocolor w linii Aquabase Plus, Maxmeyer w linii Aquamax oraz PPG w linii Envi- robase High Performance. Dla transportu komercyjnego stworzono system Delfllet UHS, a dla branży produkcyjnej i przemysłu oświetleniowego − Selemix.

arch arch arch