ADN BUSINESS SERVICES ACADEMY 2023 – Inspirujące spotkanie Liderów Sektora Usług Biznesowych

Za nami pierwsza edycja ADN BUSINESS SERVICES ACADEMY 2023.

Ta niezwykła inicjatywa, podjęta przez ADN Akademia, stworzyła miejsce dla liderów sektora nowoczesnych usług biznesowych, umożliwiając im aktywną dyskusję na temat strategii, codziennych wyzwań oraz wymianę cennych doświadczeń.

PPG, jako firma, która kładzie nacisk na zrównoważony rozwój i efektywne zarządzanie zespołami, dostrzegła w tej konferencji doskonałą okazję do zaangażowania się w inicjatywy, które podkreślają wagę rozwoju liderów i budowania silnych organizacji. W tegorocznej edycji udział wzięło, aż 150 uczestników, a na scenie wystąpiło 50 wybitnych prelegentów. Skoncentrowano się na roli liderów zespołów i ich wpływie na długotrwały sukces organizacji.

Wśród zaproszonych gości-ekspertów znalazł się Marcin Dębowski, PPG GBS Lead, Poland, który nie tylko wziął udział w konferencji, jako uczestnik, ale też poprowadził swoją prezentację, a dodatkowo wziął udział w panelu dyskusyjnym.

Marcin, wraz z innymi ekspertami branżowymi, omawiali istotne cechy i umiejętności, którymi powinien odznaczać się lider w dzisiejszych, dynamiczne rozwijających się sektorach usług biznesowych, skupiających się na innowacjach i wzroście.

Dzieląc się swoimi doświadczeniami i wnioskami, przekazał uczestnikom wartościowe wskazówki i inspiracje dotyczące rozwoju w roli lidera i budowania skutecznego planu sukcesji.

Więcej informacji oraz zdjęć z konferencji znajduje się na stronie internetowej, kliknij aby przeczytać.