ABSL Summit 2023

PPG wzięło udział w ABSL Summit 2023. Tegoroczna edycja wydarzenia zgromadziła w Centrum Kongresowym ICE Kraków ponad 1000 liderów biznesu, ekspertów, przedstawicieli administracji oraz świata nauki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Anders Fogh Rasmussen, który przez ponad trzy dekady pełnił kluczowe role w europejskiej i światowej polityce jako Sekretarz Generalny NATO, premier Danii, duński minister gospodarki oraz wybitny parlamentarzysta; Anne Applebaum, laureatka nagrody Pulitzera, ceniona dziennikarka, historyczka i autorka, a także Beata Javorcik, główna ekonomistka Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) w Londynie oraz Mark Brzezinski, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Podczas debaty zatytułowanej „Europe and the US Leading the way to shape a new era of great investments”, na głównej scenie swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem podzielił się Octavio Robles, pełniący w PPG funkcję Senior General Manager. Jako reprezentant naszej firmy, wniósł on cenny wkład w dyskusję na temat przyszłości inwestycji, a także przedstawił zaawansowane myśli i strategie, które firma PPG stosuje, aby osiągnąć sukces w dynamicznym świecie globalnych inwestycji. Miał on również możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat kierunków rozwoju i trendów rynkowych.

W dyskusji wzięli udział również inni wybitni liderzy biznesu. Michał Dżoga, Country Manager z Intel Corporation, przekazał swoje spojrzenie na rozwijający się obszar inwestycji, z kolei Maria Mazzone, Managing Director Innovation z Accenture, zaprezentowała swoje wizje i pomysły na przyszłość biznesu. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielił się również Rafał Ogrodnik, Board Member, CFO & COO z Warner Bros. Discovery Poland.

Drugi przedstawiciel PPG Marcin Dębowski, GBS Site Lead, skupił się na zagadnieniu wzrostu biznesu oraz efektywnego wykorzystywania zmian i nieustannie pojawiających się wyzwań. Zwrócił on uwagę na to, że aby rozwijać się w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, trzeba być gotowym na przyjęcie zmian i umiejętnie wykorzystać ich potencjał.

Całe wydarzenie było nie tylko źródłem wiedzy, ale także doskonałą okazją do budowania relacji i wymiany doświadczeń. To właśnie takie inicjatywy kształtują przyszłość biznesu i inwestycji. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być jego częścią.

Dziękujemy ABSL Summit 2023 za zaproszenie. W PPG jesteśmy gotowi na przyszłość i na dalszy rozwój naszego biznesu!