PPG na Nadmorskim Spotkaniu Mostowców 2023

PPG kontynuuje swoje zaangażowanie w różnorodne wydarzenia i inicjatywy, nie mogło więc zabraknąć jej przedstawicieli na tegorocznym Nadmorskim Spotkaniu Mostowców!

Nadmorskie Spotkanie Mostowców to okazja nie tylko do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale także do pogłębienia wiedzy na temat najnowszych trendów w budownictwie drogowym i mostowym. W trakcie tego wydarzenia pracownicy PPG mieli okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także poznać potrzeby i oczekiwania partnerów oraz klientów.

Jak co roku, towarzyszącą imprezą były Regaty Mostowców o puchar Związku Mostowców Rzeczypospolitej 2023. W tych emocjonujących zawodach, zespół PPG złożony z prawdziwych, nieustraszonych wilków morskich, stanął do rywalizacji. Choć konkurencja była zacięta, ekipa PPG, którą reprezentowali: Piotr Urbański, Adam Kwiecień i Wiesław Helon, zajęła zaszczytne 20 miejsce, osiągając jednocześnie 4 miejsce w grupie srebrnej.

PPG doskonale zdaje sobie sprawę z istoty zachowania równowagi między zaangażowaniem biznesowym a przyjemnością. Dlatego uczestnictwo w Nadmorskim Spotkaniu Mostowców nie tylko stanowiło doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, ale także do czerpania radości z całej inicjatywy. Pracownicy spędzili czas na świeżym powietrzu, świetnie się przy tym bawiąc, co tylko dodatkowo podkreśla, że przyjemność i pasja są integralną częścią ich podejścia do biznesu.

To właśnie harmonia między pracą a zabawą stanowi klucz do utrzymania motywacji i pozytywnego podejścia, co z kolei sprzyja dalszemu rozwojowi.

PPG jest przykładem, jak dbać o równowagę między sukcesem biznesowym a satysfakcją osobistą.