Szkolimy MŁODYCH LAKIERNIKÓW

PPG Industries jest partnerem Zespołu Szkół Samochodowych w Łodzi w zakresie edukacji uczniów z zakresu teorii i praktyki lakierniczej. Dbamy o przyszłą kadrę, oferując uczniom profesjonalne szkolenia.

Pierwsze z cyklu siedmiu zaplanowanych szkoleń dla przyszłych lakierników „Podstawy lakiernictwa” odbyło się w grudniu w centrum szkoleniowym PPG w Warszawie. Nasi instruktorzy-technicy zapoznali 15 uczniów z nowoczesnymi produktami i technologiami,umożliwiając im także pracę w kabinie lakierniczej.

Oprócz intensywnej nauki przygotowaliśmy dla uczestników również wizytę w autoryzowanym serwisie samochodowym Ford/Volvo/Hyundai jako przykład tego, co mogą osiągnąć, kończąc daną szkołę, a także atrakcję w postaci zwiedzania Stadionu Narodowego.

W liście z podziękowaniami dyrektor szkoły napisał:

„Dzięki serdecznemu przyjęciu, opiece i przede wszystkim profesjonalnemu pod względem merytorycznym szkoleniu uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę oraz przekonać się, jakie umiejętności i kwalifikacje zawodowe mogą osiągnąć, odpowiedzialnie podchodząc do nauki”.

Sami uczestnicy podsumowali szkolenie następująco: „Warto w siebie inwestować”, „Chcę zostać w tym zawodzie”, „Uczyli nas fajni ludzie, z podejściem”, „Było super”.